Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru psychiatrie a klinické psychologie hledá:

  • klinického psychologa, úvazek 0,7 - 1,0. Alternativně osoba těsně před atestací (min. 2letá klinická praxe nutná).
  • lékaře psychiatra, úvazek 0,7 - 1,0. Alternativně osoba po základním kmeni.
  • sestru se specializací ošetřovatelská péče v psychiatrii (DiS, NZO NCO, VŠ)

Nabízíme samostatnou práci v ambulanci a denních stacionářích, spolupráci s komunitním týmem, možnost psychoterapeutického zaměření.

Pro sestru nabízíme:  terénní práci s pacienty (péče o pacienta v jeho vlastním prostředí)

Všechny pozice - denní provoz, pondělí - pátek.

Nástupní platy v závislosti na vzdělání a kvalifikaci jednotlivých profesí, benefity, podpora vzdělávání. Po zapracování odměnový systém práce. O působnosti kliniky najdete více na www.klinikaeset.cz

Zájemci prosím zasílejte profesní CV na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Případné informace na tel. 2424 85 855 paní Konopásková

ISIDA centrum s.r.o. – psychosomatická ambulance s denním stacionářem v České Lípě přijme do trvalého pracovního poměru klinického psychologa, psycholožku.

Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Požadujeme úspěšně dokončené mgr. studium jednooborové psychologie a osvědčení k výkonu povolání psycholog ve zdravotnictví + zájem o psychoterapii a psychosomatiku.

Nabízíme pracovní poměr v příjemném prostředí malého kolektivu na plný nebo částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání, délky praxe a výše úvazku + firemní benefity. Na našem akreditovaném pracovišti lze absolvovat předatestační přípravu v oboru klinická psychologie.

Zájemci se mohou hlásit u p. Švarce, +420 602 418 317, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ISIDA centrum s.r.o. – psychosomatická ambulance s denním stacionářem v České Lípě přijme do trvalého pracovního poměru psychiatra/psychiatričku.

Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Požadujeme absolvovaný základní kmen nebo specializovanou způsobilost v oboru psychiatrie + zájem o psychoterapii a psychosomatiku. Atestace v oboru psychiatrie výhodou.

Nabízíme pracovní poměr v příjemném prostředí malého kolektivu na plný nebo částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání, délky praxe a výše úvazku + firemní benefity.

Zájemci se mohou hlásit u p. Švarce, +420 602 418 317, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání