Klinika ESET Praha přijme klinického psychologa nebo psychologa v přípravě pro práci s dospělou klientelou, úvazek ideálně 1,0.

Jsme akreditované zařízení pro přípravu na atestaci pro klinickou psychologii

Nástupní plat u obou pozic se pohybuje v rozmezí  30 – 60 tis. Kč hrubého při úvazku 1,0 v závislosti na atestaci nebo pokročilosti přípravy. Pracovní doba pondělí – pátek beze směn. V případě psychologa v přípravě je nutná u obou pozic delší zkušenost s psychoterapií (individuální, skupinová) a absolvování lůžkové části přípravy.

Profesní  CV zasílejte na: Klinika ESET, Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10, nebo na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy  tel: 242485855.

Přijmeme zdravotní sestru s psychoterapeutickým výcvikem nebo zkušenostmi pro koterapii skupin – frakcionovaný stacionář. Pracovní doba 12 hod týdne, podvečer po-ú-čt.

Vhodné jako přivýdělek. Platové ohodnocení dle psychoterap. zkušeností.

Profesní CV zasílejte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případné dotazy tel: 242 485 855

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru psychiatrie, hledá lékaře psychiatra. Úvazek 1,0. Psychoterapeutická kvalifikace vítána (alespoň započatý psychoterapeutický výcvik).
 
Nabízíme samostatnou práci v ambulanci, spolupráci s komunitním týmem, možnost psychoterapeutického zaměření. Denní provoz, pondělí - pátek. O působnosti kliniky najdete více na www.klinikaeset.cz.

Nástupní plat v závislosti na vzdělání a kvalifikaci  43.000,- až 65.000,- hrubého na úvazek 1,0, benefity, podpora vzdělávání. Po zapracování odměnový systém práce.

Zájemci prosím zasílejte profesní CV na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Případné informace na tel. 2424 85 855 paní Konopásková

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání