Přijmu na plný úvazek jednooborového psychologa - i absolventa, který se chce vzdělávat v klinické psychologii. Mám akreditaci MZ ČR pro praktickou i teoreticko-praktickou část výuky. Jsme větší ambulantní pracoviště s diagnostickou i terapeutickou praxí pro děti i dospělé s pestrým spektrem klientely a specializovanými ordinacemi. Očekávám zájem o obor, samostatnost, zodpovědnost.

CV a motivační posílejte na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MUDr. PhDr. Luděk Dvořák, vedoucí klin. psycholog
PSYCHOMOST, S.R.O.
oblastní centrum klinické a dopravní psychologie

Klinika ESET Praha

přijme zdravotní sestru s psychoterapeutickým vzděláním (alespoň započatý výcvik) a praxí v oboru psychiatrie. Kombinovaná práce - koterapie v denním psychoterapeutickém stacionáři a ambulanci. Úvazek od 0,6 -1,0. Pravidelné pracovní směny – denní provoz bez sobot a nedělí. Motivační plat, bonusy.

Nabídky a CV zasílejte na: ESET, paní Renata Konopásková, Úvalská 3411/47, 100 00  Praha 10, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. a fax: 242 485 855

© 2017 České psychoterapeutické společnosti ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání