Certifikovaný kurz

Specializace v systematické psychoterapii - další termín 2. - 6. 10. 2017, zkouška 11.10.2017

přihláška ve formátu pdf

 

Obecné informace: 

Certifikovaný kurz pro získání zvláštní odborné způsobilosti v systematické psychoterapii (akreditovaný MZ ČR), opravňující nasmlouvat se zdravotními pojišťovnami výkony psychoterapie, od roku 2011 pořádá Česká psychoterapeutická společnost ČLS JEP (do té doby pořádal IPVZ).

Kurz je určen klinickým psychologům pracujícím ve zdravotnictví. Pro přijetí do kurzu je třeba splnit veškeré vstupní požadavky uvedené v dokumentu zde.

Rozsah kurzu je 18 hodin výuky a 12 hodin supervize, výuka probíhá po-pá denně od 9:00 do 16:00 v prostorách Střediska psychoterapeutických služeb Břehová, Břehová 43/3, Praha 1. Obecný program ke stažení najdete zde. Teoretická a supervizní část je ukončená zkouškou a obhajobou kazuistiky. Kromě diskuse o kazuistice zodpoví uchazeč tři otázky. Lékaři s jinou specializovanou způsobilostí než psychiatrickou absolvují navíc zkoušku z psychopatologického minima. Otázky a doporučená literatura ke studiu ke stažení zde.

Cena kurzu včetně zkoušky je 6.800,- Kč včetně DPH.

Storno podmínky: při odhlášení do 2 měsíců před začátkem kurzu storno poplatek 100,- Kč. Při odhlášení do 1 měsíce storno poplatek 700,- Kč. Při odhlášení méně než 1 měsíc před začátkem kurzu účtujeme storno poplatek 1500,- Kč (nebo je možné za sebe vyslat náhradníka, který splní podmínky přijetí).


Konkrétní termín bývá vypsán po přihlášení dostatečného počtu předběžných zájemců. Obvykle se koná na jaře (březen-duben) a na podzim (říjen - listopad). Předběžný zájem o účast prosím zasílejte na adresu  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .


Po obdržení Vašeho emailu Vás zařadíme do adresáře předběžných zájemců a budeme Vás informovat o vypsaném termínu a otevření příjmu přihlášek. To je obvykle asi 2 měsíce před začátkem kurzu, uzávěrka je pak cca 1 měsíc před termínem kurzu. K přihlášce bude třeba přiložit všechny podklady dle dokumentu Vstupní požadavky vč. kazuistiky, vzhledem k omezené době příjmu přihlášek je vhodné si vše připravovat průběžně předem. Zkouška proběhne do měsíce po kurzu.


Změny jsou vyhrazeny.


Ke stažení:


Vstupní požadavky 

Obecný program kurzu

Otázky ke zkoušce a doporučená literatura ke studiu

 
< Předch.
© 2007 www.psychoterapeuti.cz | design: cisty-design.cz
WebArchiv - archiv českého webu