Dopis členům společnosti září 2013

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rád bych vás pozdravil jménem nového výboru naší-vaší společnosti (složení viz www.psychoterapeuti.cz), výboru, který jste si zvolili (a který zvolil předsedou mě). Rád bych poděkoval za práci pro společnost zejména těm aktivním, např. těm, kteří se právo volit rozhodli využít.

 

Nový výbor přes prázdniny připravil a 2.9.2014 přijal plán a programové prohlášení svého působení, který v příloze přikládám. Zpětnou vazbu a komentáře vítáme ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Noví členové společnosti své mailové adresy píší již do přihlášky, u mnohých, kteří jsou ve společnosti delší dobu, však tyto kontakty nemáme – prosím, napište je (opět: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Nový výbor hodlá ve frekvenci asi 4x ročně rozesílat mailem informace a aktuality a samozřejmě je můžeme rozesílat jen na adresy, které máme k dispozici!

Protože bude končit volební období etické a revizní komise společnosti, uvítáme návrhy na jejich členy (vždy jen se souhlasem navrhovaných) – opět na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 10.10.2014.

Ještě dvě pozvánky:

V pátek 24.10.2014 od 10,00 do 14,00 se opět v Lékařském domě v Praze uskuteční další vědecko-pracovní schůze společnosti, tentokrát na téma „Hranice normy a patologie“ – pozvánku přikládám.

A konečně – termín do diáře: od čtvrtku 12.11. do neděle 15.11.2015 (!!!) se uskuteční jubilejní XXX. česko-slovenská psychoterapeutická konference a to nově v Lázních Jeseník. V rámci konference chceme uspořádat valnou hromadu společnosti s nadějí, že bude usnášeníschopná. Jste vítání vy i podněty k této konferenci!

A samozřejmě jakékoliv podněty další.

S přáním zajímavého a přínosného podzimu i času následujícího

PhDr. Karel Koblic

předseda

Česká psychoterapeutická společnost ČLS JEP

Praha 5.9.2014

 

Vyhledávání